A Juharfa úti egyik házsor előtt széles aszfaltcsík húzódik, mely eddig gyalogút táblázással volt ellátva, ami valljuk be őszintén, elavult volt már. Nemrég azonban gyalogos…
Ezt egyszerűen nem tudom elhinni, hogy lehetnek ekkora seggfejek a városban? Tavaly előtt lett szépen kifestve itt minden, konkrétabban a Frankenburg úti bringagyalog aluljáróban. Akkor…
