Úgy tűnik, nem volt elég radikális az átjárófelszámolás, ígyis-úgyis átjárnak a gyalogosok, egyetemisták, végülis az a 30m-re levő gyalogátkelőhely tényleg messze van…
Emlékeztek még arra az eseményre, mikor valaki egy zebra formát festett fel az aluljárónál található jelöletlen gyalogátkelőhelyre? (Sajnos az akkori kisalföldes cikket nem találtam meg)…
