Menü Bezárás

Megszűnik a Soproni Téma

Ezen a héten utoljára jelent meg Sopron egyetlen közéleti hetilapja. Az önkormányzat által üzemeltetett Soproni Téma a 15. évfolyam 24. számával befejezi pályafutását. A magát „Ingyenes közösségi hetilapnak” nevező kiadvány weboldalán jelentette be először Horváth Ferenc főszerkesztő, hogy megszűnik az újság.

Megjelent a Soproni Téma utolsó száma. Tulajdonosi döntés született arról, hogy anyagi okok miatt átszervezik az önkormányzati médiát.

A Soproni Téma közel tizenöt éven át szolgálta a soproni embereket. (A következő év januárjában jelent volna meg ünnepi számunk). Megszűnik a közel 35 ezer követőt elérő Facebook-oldalunk is.

Szerkesztőségünk minden munkatársa nevében köszönöm kitartó hűségüket! Visszajelzéseik is bizonyították, hogy a Soproni Téma volt a soproni emberek legkedveltebb és legfontosabb olvasmánya. Ez még akkor is így volt, ha akadtak, akiknek nem tetszett lapunk, de nekik is köszönet jár a kritikai észrevételeikért, mert ezek is hozzájárultak, hogy jobbá tegyük az újságot.

A soproni sajtó történetében, az önkormányzat támogatásával, páratlan ívet futott be a Soproni Téma, de ez a fejezet most lezárul. S ahol egy történet befejeződik, ott talán kezdődik egy új…

Horváth Ferenc

Fotó: Ikvahír archívum

Ez is érdekelhet

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.