Szemétválság? Keszler 2009.08.09. Környezet Többes számú: 0 Hozzászólás Nem tudom, mi fog kisülni ebből a 70% (?)-kal emelkedett szemétdíjból, de az biztos hogy a Mély úton már a kis kuka nem bír el ennyit Tagged sopron, szemét, válságEz is érdekelhet Megszűnik a Soproni Téma 2026.06.24. A Soproni Múzeum lett a Múzeumok Éjszakája 2026 országosan kiemelt helyszíne 2026.06.03. 80 helyszínen 300 program, a The Prodigy és a legnagyobb arénasztárok a SopronFesten 2026.05.15. Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakításaAz e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltükHozzászólás * Név * E-mail cím * Honlap Δ This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.