E.OFF Keszler 2010.03.02. Környezet Többes számú: 0 Hozzászólás A képek a Szent Mihály utcában készültek a mai napon, itt vajon mi történhetett? A szél így le tudná szaggatni egy vasbeton oszlop tetejét? Vagy talán nekimentek kocsival? Akkor viszont az egész oszlop kidőlt volna… szerintem… Tagged e.on, közvilágítás, sopron, szent mihály utcaEz is érdekelhet A Soproni Múzeum lett a Múzeumok Éjszakája 2026 országosan kiemelt helyszíne 2026.06.03. 80 helyszínen 300 program, a The Prodigy és a legnagyobb arénasztárok a SopronFesten 2026.05.15. Zajlik a munka a Csengery utcában, de… 2026.05.07. Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakításaAz e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltükHozzászólás * Név * E-mail cím * Honlap Δ This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.